O nas

Onas13webp

FIRMA EKOFLOR SP. Z O.O.

Rozpoczęła swoją działalność w 2013r. Od początku swojego istnienia z powodzeniem realizuje prace związane z kompleksowym montażem wszystkich rodzajów wykładzin podłogowych. Oferujemy jedynie produkty wysokiej jakości od sprawdzonych producentów takich jak Firma Tarkett czy Gerflor. W ofercie posiadamy również szeroki wybór produktów chemii budowlanej firm Uzin UTZ Sp. z o.o., Bostik Sp. z o.o., Mapei Polska Sp. z o.o. – zwłaszcza artykułów niezbędnych podczas układania podłóg, które sprawią, że wykończenie posadzki będzie służyło przez lata.

Doświadczenie

Mimo że siedziba firmy znajduję się w Trzebnicy to montaż wykładzin realizowany jest na terenie całego kraju. Dało nam to już kilkaset zrealizowanych projektów, a zarazem kilkaset tysięcy ułożonych metrów kwadratowych wykładzin w obiektach użyteczności publicznej, biurowcach, hotelach a także u klientów indywidualnych.

Kwalifikacje

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych pracowników wyposażonych w profesjonalny sprzęt niezbędny do prawidłowego montażu wykładzin w rożnych technologiach. Służymy fachowym doradztwem i pomagamy w doborze odpowiednich materiałów, dostosowanych do specyfiki danego pomieszczenia.

Rzetelna usługa

Od początku firma postawiła na jakość wykonywanych robót, dzięki temu zdobyła zaufanie klientów, rozpoczynając współpracę z wieloma firmami budowlanymi, które dzięki naszej pomocy mogły realizować zlecone projekty związane z podłożami.

CERTYFIKATY I REFERENCJE

Posiadamy certyfikaty oficjalnego instalatora GERFLOR oraz Tarkett. Oprócz certyfikatów posiadamy liczne referencje, które na pewno przekonają Państwa do współpracy z naszą firmą. Posiadamy bardzo bogate kilkuletnie doświadczenie.

Certyfikat
Certyfikat Gerflor
Certyfikat Gerflor
Certyfikatvip
Certyfikat Restartwebp
Programvipwebp
Certyfikatweb
Certyfikat 2022(1)
Firma Ekoflor Sp. z o.o. działa w branży od kilku lat. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży wykładzin. Dysponujemy zespołem specjalistów, którzy nieustannie poszerzają swoje kompetencje, rozwijają się i dokładają wszelkich starań, by jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Nasza firma wykonuje powierzone jej zadania solidnie, rzetelnie oraz profesjonalnie o czym świadczy szeroki wachlarz naszych referencji. Jeśli więc szukasz dobrego wykonawcy –
zdaj się na nas!
Zespół
Ekoflor Sp z o o