GERFLOR MIPOLAM COSMO

WYKŁADZINA GERFLOR MIPOLAM COSMO

OPIS:

Cosmo to wysokiej klasy wykładzina homogeniczna, atrakcyjna cenowo, nadająca się do większości pomieszczeń w placówkach ochrony zdrowia, szkołach, czy domach opieki społecznej. Wykładzina ta stwarza nieograniczone możliwości tworzenia harmonijnych projektów pomieszczeń. Jest to nowoczesna linia, charakteryzująca się przestrzennym, bezkierunkowym wzorem dzięki dodaniu przezroczystych granulek. Kolekcja oferuje 18 kolorów pozwalających dobrać wykładzinę do każdego wnętrza. Powierzchnia wykładziny jest zabezpieczona poliuretanem PUR w procesie produkcji, dzięki czemu wykładzina może być używana bez wstępnej konserwacji. Cosmo posiada również właściwości rozpraszania ładunków elektrostatycznych, dzięki czemu może być stosowana w pomieszczeniach wymagających ochrony przed ładunkami elektrostatycznymi. Wykładzina ta jest produkowana zarówno w arkuszach jak i w płytkach.

Kluczowa cecha

Grupa T => najlepsza odporność na ścieranie.

Kolory

Dostępny w 24 kolorach.

Specyfikacja techniczna

Producent

GERFLOR

Kategorie
GERFLOR, PCV HOMOGENICZNE
WZORY I KOLORY:
(Kliknij na ikonę aby otworzyć galerię)
 • O nas

  O nas

  Jesteśmy firmą z duży stażem. Sprawdź koniecznie zakładkę "O nas".

  Zobacz
 • Referencje

  Referencje

  Ogrom referencji od klientów zadowolonych z naszych usług może potwierdzać, że warto nam zaufać.

  Zobacz
 • Realizacje

  Realizacje

  Tym, co finalnie najbardziej liczy się w naszej branży, są z powodzeniem zrealizowane projekty. A tych mamy wiele.

  Zobacz

Listwy wykończeniowe

Listwy wykończeniowe są elementami, dzięki którym zlikwidujesz wszelkie szpary i szczeliny w podłogach, boazeriach i innych pokryciach. Wykonane są z różnych materiałów.

Zobacz więcej

Czyszczenie i konserwacja

Odpowiednie czyszczenie i konserwacja wykładzin, pozwala na zachowanie jej estetycznego wyglądu i wszystkich właściwości przez wiele lat.

Zobacz więcej